Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ UEFA C 2η ΦΑΣΗ, 26/3/2024 07:48
Σας ενημερώνουμε, ότι στο χρονικό διάστημα 26.03.2024 έως 31.03.2024 θα λειτουργήσει η 2η φάση της Σχολής πρ... περισσότερα...
Σας ενημερώνουμε, ότι στο χρονικό διάστημα 26.03.2024 έως 31.03.2024 θα λειτουργήσει η 2η φάση της Σχολής πρ... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ, 24/3/2024 14:08
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τις κάτωθι ποδοσφαιρίστριες να προσέλθουν στο ... περισσότερα...
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τις κάτωθι ποδοσφαιρίστριες να προσέλθουν στο ... περισσότερα...
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΜΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΕΠΣ ΗΠΕΙΡΟΥ, 24/3/2024 13:40
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τους κάτωθι ποδοσφαιριστές γεννημένους το 2008-09 να π... περισσότερα...
Η Επιτροπή Μικτών Ομάδων της ΕΠΣ Ηπείρου καλεί τους κάτωθι ποδοσφαιριστές γεννημένους το 2008-09 να π... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (24η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Τετάρτη | 27/03/24 | 16:30 | ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. | 1-3 |
2. | Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Τετάρτη | 27/03/24 | 18:30 | ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. | 2-2 |
3. | Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | EPIRUS SPORT | Τετάρτη | 27/03/24 | 20:00 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΝΕΟΣ Κ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | 4-0 |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (12η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
4. | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Πέμπτη | 28/03/24 | 16:30 | ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΧΑΤΖΗΣ Κ. | 0-10 |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (13η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
5. | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Παρασκευή | 29/03/24 | 17:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (26η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | ΜΕΤΣΟΒΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ΝΕΟΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | |
2. | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. | |
3. | ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ | ΛΟΓΓΑΔΩΝ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΤΖΙΜΑ Μ. | |
4. | Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΣΙΑΣ Α. | |
5. | Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 30/03/24 | 18:30 | ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ. | |
6. | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α. | |
7. | ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ | ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ., ΚΟΣΙΝΑΣ Β. | |
8. | Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 18:30 | ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α. | |
27η αγωνιστική | |||||||
9. | ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 | ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ | Τετάρτη | 03/04/24 | 17:30 | ||
10. | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Τετάρτη | 03/04/24 | 17:30 | ||
11. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Τετάρτη | 03/04/24 | 17:30 | ||
12. | Α.Σ.ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ | ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ | Τετάρτη | 03/04/24 | 17:30 | ||
13. | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ | Τετάρτη | 03/04/24 | 17:30 | ||
14. | ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | Τετάρτη | 03/04/24 | 17:30 | ||
15. | Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Τετάρτη | 03/04/24 | 19:00 | ||
16. | Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | EPIRUS SPORT | Τετάρτη | 03/04/24 | 19:30 | ||
ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (24η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
17. | Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΚΟΣΜΗΡΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ΜΑΓΓΙΩΡΟΣ Ν., ΜΙΧΑΣ Σ., ΤΖΙΜΑ Κ. | |
18. | Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ | ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ΣΙΣΚΑΣ Π., ΗΛΙΑ Ε., ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Φ. | |
19. | Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ | ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ΔΑΔΑΝΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ. | |
20. | Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 17:15 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π. | |
21. | Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ | ΖΩΟΔΟΧΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 16:00 | ΒΛΑΧΟΣ Κ. Γ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ. | |
22. | ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ | ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ. | |
23. | Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ | ΚΡΥΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΠΑΣΙΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | |
24. | Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ | ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΣΙΤΟΣ Ι. | |
25. | Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΝΕΟΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Λ., ΚΑΣΣΟΣ Δ. | |
26. | Α.Ε. ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ | ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. | |
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2023-2024 (20η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
27. | Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ | ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. | |
28. | ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΒΓΟΥ 2020 - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ | ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ | Σάββατο | 30/03/24 | 16:30 | ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Λ. | |
29. | ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 19:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΙΟΥ Π. | |
30. | Α.Ε.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ | ΖΙΤΣΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 13:00 | ΣΙΝΔΡΟΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΜΑΝΤΖΙΟΥ Κ. | |
31. | Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ | ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 13:00 | ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Μ. | |
32. | ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 13:30 | ΤΖΙΜΑ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. | |
33. | ΑΠΕΙΡΩΤΑΝ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Δευτέρα | 01/04/24 | 18:00 | ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΤΖΙΜΑ Κ. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Α (13η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
34. | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 10:00 | ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε. | |
35. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 30/03/24 | 13:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΡΑΒΑΝΟΓΛΟΥ Κ. | |
36. | ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Πέμπτη | 04/04/24 | 16:30 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ16 Β (13η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
37. | ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:30 | ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΣ Σ., ΤΣΙΤΟΣ Ι. | |
38. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | ΚΡΥΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Α (13η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
39. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Α | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 10:00 | ΚΟΣΙΝΑΣ Β., ΧΑΤΖΗΣ Κ., ΚΟΛΙΟΥΚΟΥ Μ. | |
40. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 31/03/24 | 10:00 | ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΗΛΙΑ Ε., ΚΑΤΣΟΥΛΙΔΟΥ Π. | |
41. | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Τετάρτη | 03/04/24 | 16:30 | ||
42. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ | ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ | Πέμπτη | 04/04/24 | 16:00 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ14 Β (13η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
43. | ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Γ | ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) | Σάββατο | 30/03/24 | 10:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | |
44. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 31/03/24 | 10:00 | ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. | |
45. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | |
46. | ΕΛΠΙΔΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ | ΚΡΥΑΣ | Κυριακή | 31/03/24 | 13:00 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ12 Β (15η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
47. | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 10:30 | ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π. | |
48. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ (W) | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 13:00 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | |
49. | Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β - ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β | SOCCER WORLD | Κυριακή | 31/03/24 | 10:00 | ΤΖΙΜΑ Μ. | |
50. | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Κυριακή | 31/03/24 | 11:00 | ΑΛΕΞΙΟΥ Π. | |
51. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Κυριακή | 31/03/24 | 12:30 | ΚΥΡΙΑΖΗ Α. | |
52. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | EPIRUS SPORT | Κυριακή | 31/03/24 | 13:30 | ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. | |
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Α (13η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
53. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΙ ΤΙΓΡΕΙΣ | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 30/03/24 | 10:00 | ||
54. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 30/03/24 | 10:00 | ||
55. | Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ | ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) | Σάββατο | 30/03/24 | 10:00 | ||
56. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | ||
57. | Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 | ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:30 | ||
ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΗΣ Κ10 Β (13η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
58. | ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Β | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩ | Σάββατο | 30/03/24 | 11:00 | ||
59. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤ - ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Δ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 30/03/24 | 12:00 | ||
60. | ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ε - Π.Α.Σ.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | EPIRUS SPORT | Σάββατο | 30/03/24 | 13:00 | ||
61. | Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β - Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 Β | ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΗ Π.Α.Σ.ΓΙΑΝΝΙΝΑ | Σάββατο | 30/03/24 | 13:00 | ||
62. | Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ο.ΓΙΑΝΝΙΝΑ Β | ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ | Σάββατο | 30/03/24 | 13:00 | ||
63. | ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ Β - Α.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2018 Β | ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ | Σάββατο | 30/03/24 | 14:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.